Pohádkový les - klasické české pohádky

Pro děti

Kdo zachrání princeznu a čerta?

Chcete, aby se vaše děti krásně bály? Aby pomohly strašné čarodějnici uvařit polévku z pavouků a žab a princovi zase zasytit strašlivého draka? Vezměte je s sebou v neděli 27.6. do Pohádkového lesa u zámku Hrádek u Nechanic. Společnost Velká dobrodružství zde pro vás připraví trasu plnou strašidel, vodníků, draků a rusalek. Děti na ní budou plnit zcela originální úkoly. Kilometrovou trasu, která povede od zámku parkem, mohou děti a rodiče projít od 13 -17 hodin (v 16:00 pouštíme poslední návštěvníky). Na startu dostanou malí poutníci průvodní dopis s popisem trasy a namalovanými pohádkovými postavami, které cestou potkají. U každé postavy pak dostanou zapeklitý úkol, za jehož splnění získají do dopisu razítko. Pokud splní všechny úkoly, čeká je v cíli u Víly Jasmínky a Stromu splněných přání královský poklad.

Budeme dodržovat a hlídat hygienická opatření - všichni jsme testováni, na stanovištích bude připraven i bezkontaktní “muvící úkol” a samozřejmě dezinfekce.

Pokud chcete být posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje a vzhledem k situaci kolem koronaviru a naší kontrole počtu osob, zaregistrujte se před akcí na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les. Vstupné je 70 Kč za osobu. Doražte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit!