Hrádek u Nechanic

oficiální webová prezentace státního zámku

Dnes zavřeno

Vážení návštěvníci, v pátek 12. srpna nebude od 9:00 do 14:00 hodin přístupný první prohlídkový okruh z důvodu konání svatebních obřadů. V neděli 14. srpna se z důvodu nemoci neuskuteční prohlídky s hraběnkou. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení. Z důvodu rekonstrukce ulice Hrádecká v Nechanicích je komunikace mezi zámkem a Nechanicemi uzavřená a je třeba použít objížďku přes obce Kunčice, Homyle a Libčany. Více informací najdete v záložce Zprávy.

Zavřít

Hrady, zámky, památky…patří dětem!

Vážení učitelé, milí rodiče a prarodiče, rádi bychom Vás upozornili na naši aktuální nabídku určenou malým návštěvníkům.

Hledáte program pro děti na víkend, nebo na prázdniny? Rádi byste je vzali na památku, ale při klasických prohlídkách se Vaše ratolesti nudí? Nebo hledáte možnost, jak ozvláštnit výuku?

Naše památky nabízí širokou škálu prohlídek a aktivit určených speciálně pro děti, prohlídky kostýmované či pohádkové, edukační programy, výstavy nebo řemeslné dílničky a workshopy. Na své si určitě přijdou jak rodiny s dětmi, tak školkové a školní kolektivy.

Podrobné informace naleznete zde