Kudy k nám

Přijet k nám můžete:

Spojení:

 

Od Prahy je vzdálen 100 km východně při dálnici D11 na Hradec Králové (exit 76), z Hradce Králové 15 km západně směrem na Nechanice a Nový Bydžov (Hradec Králové → Stěžery → Těchlovice → Radíkovice → Hrádek → SZ Hrádek u Nechanic).

Přímé autobusové spojení na zámek je z Hradce Králové (terminál HD) linkou směr Myštěves (Nový Bydžov), zastávka „Hrádek,,zámek“.

Další možností dopravy autobusem je hlavní autobusovou linkou Hradec Králové - Nový Bydžov do Nechanic a z Nechanic dále na zámek 3 km pěšky po zelené turistické trase.

Nejbližší vlakové zastávky jsou Lhota pod Libčany na trati Praha - Hradec Králové (8 km)  a Dlouhé Dvory na trati Hradec Králové - Jičín (7 km).

Kolem zámku vede cyklotrasa č. 4200 a pro pěší zelená a červená turistická trasa.

GPS souřadnice: 50°13'24.555"N, 15°40'1.715"E

UPOZORNĚNÍ!

Některé navigace vás uprostřed vesnice Hrádek navedou doleva do slepé uličky. Na konci této ulice je zavřená závora a není, kde se s autem (natož autobusem) otočit! Proto se na křižovatce ve vesnici držte cedule s nápisem "Hrádek u Nechanic - GOLF" a jeďte vpravo, do kopečka kolem rybníčku a dále. Tato silnice vás naopak dovede k centrálnímu parkovišti, přímo naproti hlavnímu vstupu do parku.

 

Parkoviště:

Je od vstupu do zámku vzdáleno asi 200 metrů.

Ceník:

autobus - 70 Kč,-
osobní auto - 30 Kč,-
moto, kolo - zdarma